• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac SMART NATURA SEMBELLA 100x200 kieszeniowy – OUTLET

1 120,00 zł 728,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 784,00 zł

Materac kieszeniowy Smart Natura w rozmiarze: 100x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Smart Natura 100x200 to dwustronny materac, który łączy twardość maty kokosowej, elastyczność punktową wkładu sprężynowego oraz miękkość pianki poliuretanowej. Wkład o trójstopniowej budowie ma siedem stref komfortu, a sprężyny kieszeniowe uginają się tylko w miejscach nacisku, zapewniając odpowiednie podparcie dla ciała. Materac ma właściwości zdrowotne, eliminuje ryzyko przegrzania organizmu i jest zalecany dla osób z problemami kręgosłupa oraz alergiami. Wysokość materaca to 20 cm.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, sklejony w oryginalnej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Smart Natura Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA