• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac ATUT PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy - OUTLET

1 320,00 zł 858,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 858,00 zł

Materac kieszeniowy Atut z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Atut z systemem kieszeniowym, uzupełniony o sprężystą piankę Dynamic Blue, stanowi doskonałe miejsce do snu. Ten model został wytworzony z wyłącznie wysokiej jakości komponentów, co zapewnia jego trwałość i niezmiennie dobre użytkowanie na przestrzeni wielu lat. Sprężyny kieszeniowe rozmieszczono precyzyjnie, tworząc aż siedem stref twardości, co skutkuje równomiernym podparciem dla wszystkich naturalnych krzywizn kręgosłupa. Sprężysta pianka Dynamic Blue charakteryzuje się odpornością na deformacje, dlatego szybko powraca do pierwotnego kształtu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczą folię. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Atut Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC