• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR ORIGINAL ELITE 90x200 piankowy – OUTLET

7 982,00 zł 4 390,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 390,10 zł

Materac piankowy Original Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempur Original Elite o wysokości 25 cm składa się z kilku różnych rodzajów materiałów. Warstwa DuraBase stanowi podstawę, zapewniając stabilne podparcie. Materiał ten równomiernie rozkłada ciężar ciała, zapewniając zdrowe ułożenie kręgosłupa i stabilne podparcie dla tułowia. Najwyższa warstwa z materiału Tempur dopasowuje się do kształtu ciała, gwarantując komfort. Konstrukcja materaca zapewnia wysoki poziom przepuszczalności powietrza, co reguluje wilgotność i temperaturę. Wszystko to minimalizuje ryzyko wystąpienia roztoczy i kurzu.
UWAGA! Materac z ekspozycji. w bardzo dobrym stanie. Widoczne delikatne zaciągnięcia na pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Rzeszowie, przy al. Wyzwolenia 2. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Original Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR