• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac OXYGEN MOTION MATERASSO 140x190 piankowy – OUTLET

2 790,00 zł 1 674,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 674,00 zł

Materac piankowy Oxygen Motion Materasso. Wymiary: 140x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Oxygen Motion z kolekcji Materasso oferuje średni stopień twardości. Wykonany jest z kilku rodzajów pianek, które zostały tak dobrane i ułożone, aby zapewnić zdrowy i spokojny sen przez całą noc. Antyalergiczna pianka Lavender, nasączona olejkiem lawendowym, działa uspokajająco na układ nerwowy. Pianka Nightfly, bazująca na wodzie, skutecznie podtrzymuje kręgosłup. Natomiast pianka Oxygen to elastyczny, sprężysty i przewiewny materiał, który zmniejsza nacisk na ciało podczas snu. Kombinacja tych elementów zapewnia zdrowy, spokojny i higieniczny sen.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany. Na model nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Oxygen Motion Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO