• Wyprzedaż!
Outlet
MAGNIFLEX

Materac MAGNISTRETCH 10 MAGNIFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

10 990,00 zł 7 693,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7 693,00 zł

Materac piankowy Magnistretch 10 z kolekcji Magniflex w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac piankowy Magnistretch 10 z kolekcji Magniflex to idealne podłoże do snu dla osób posiadających dolegliwości zdrowotne. Został on bowiem skonstruowany z materiałów perfekcyjnie podpierających ciało użytkownika. Pianka Elioform odpowiada za stabilność i trwałość całego materaca, dzięki czemu zapobiega odkształceniom, zachowując jego przydatność na lata. Pianka Eliosoft z kolei dba o właściwą cyrkulację we wnętrzu podłoża do snu, gwarantując przy tym wysoki stopień higieniczności całej konstrukcji. 
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie bardzo dobrym. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Rzeszowie, przy al. Wyzwolenia 2. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Magnistretch 10 Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MAGNIFLEX