• Wyprzedaż!
Outlet
SERTA

Materac HUDSON BAY SERTA 140x200 kieszeniowy - OUTLET

3 740,00 zł 2 618,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 618,00 zł

Materac kieszeniowy Hudson Bay z kolekcji Serta. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Hudson Bay Serta to wyjątkowy produkt, który łączy najwyższej jakości pianki z trwałymi i solidnymi sprężynami kieszeniowymi, gwarantującymi niebywały komfort podczas codziennego wypoczynku. Ten uniwersalny materac posiada dwie różne strony o odmiennej twardości. Jedna strona zapewnia miękkie i elastyczne podłoże do snu, podczas gdy druga, twardsza, oferuje stabilne i ergonomiczne wsparcie dla całego ciała. W centralnej części materaca znajdują się sprężyny kieszeniowe (260 sprężyn/m2) rozmieszczone w 5 strefach podparcia, otoczone warstwami pianek o różnych właściwościach. Dodatkowo materac zawiera naturalne materiały, takie jak: bawełna i wełna z merynosa, które poprawiają komfort cieplny i wygodę użytkowania. Model Hudson Bay to produkt najwyższej jakości, który zachwyci każdego użytkownika zarówno swoim wyglądem, jak i doskonałymi właściwościami. 
UWAGA! Model poekspozycyjny, w idealnym stanie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Hudson Bay Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SERTA