Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
GOMARCO

Materac EXTRA LUMBAR GOMARCO 160x200 sprężynowo-piankowy – OUTLET

8 020,00 zł 4 812,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 614,00 zł

Materac sprężynowo-piankowy Extra Lumbar z kolekcji Gomarco w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac EXTRA LUMBAR GOMARCO 160x200 sprężynowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 4 812,00
8 020,00

Wielowarstwowy materac Extra Lumbar z kolekcji Gomarco to wygodne podłoże do odpoczynku na co dzień. Zastosowane w materacu sprężyny oraz pianki, wzbogacone o wiele dodatkowych materiałów, tworzą komfortowe i solidne miejsce do snu. Podstawę wkładu stanowią wspomniane sprężyny, rozmieszczone w taki sposób, aby odpowiednio uginały się wyłącznie pod naciskiem ciała użytkownika, tym samym przyjemnie go otulając. Stabilne podparcie zapewnia także termoelastyczna pianka Visco, poprzez której właściwości, materac perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów sylwetki śpiącego, gwarantując zdrowy, spokojny i higieniczny odpoczynek.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Model można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Extra Lumbar Gomarco
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
GOMARCO