• Wyprzedaż!
Outlet
MAGNIFLEX

Poduszka MAGNIGEL MEMOFORM DELUXE STANDARD MAGNIFLEX - OUTLET

720,00 zł 504,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 504,00 zł

Ergonomiczna poduszka Magnigel Memoform Deluxe Standard w zdejmowanym pokrowcu.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Magnigel Memoform Deluxe Standard to miękki/średnio miękki model, który pomaga w rozluźnieniu mięśni szyi, niezależnie od pozycji snu. Doskonale dostosowuje się do kształtu głowy i zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa szyjnego dzięki termoelastycznej piance pamięci Memoform. Dodatkowo, poduszka zawiera warstwę pianki żelowej Magnigel, która delikatnie chłodzi i umożliwia swobodny przepływ powietrza. Zdejmowana poszewka z wiskozy ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Można ją prać w temperaturze 30°C.
UWAGA! Poduszka nowa. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 72x42x14 CM
Poduszka Magnigel Memoform Deluxe Standard Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MAGNIFLEX