• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING 90x200 – OUTLET

309,00 zł 247,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 262,65 zł

Drewniany stelaż Family Classic z regulacją twardości w części środkowej. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Family Classic z kolekcji Hilding to doskonałe podłoże dla komfortowego materaca. Skonstruowany z 28 solidnych drewnianych listew, wzmocnionych przez klejenie warstwowe, zapewnia trwałe wsparcie dla materaca. Listwy są dodatkowo zabezpieczone elastycznymi uchwytami, co pozwala im lepiej reagować na ruchy użytkownika podczas snu. Część lędźwiową stelaża wzbogacono o pierścienie umożliwiające regulację twardości, a to z kolei pozwala dostosować podparcie do indywidualnych preferencji. Stelaż ma wysokość około 6-7 cm i jest przeznaczony do stosowania z dowolnym rodzajem materaca.
UWAGA! Stelaż w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany w opakowanie zastępcze. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 20%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 90x200 CM
Stelaż Family Classic Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING