Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-50%
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość

Materac HYBRID OXYGEN MATERASSO 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 274,00 zł 1 137,00 zł
Materac kieszeniowy Hybrid Oxygen Materasso w rozmiarze: 80x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac HYBRID OXYGEN MATERASSO 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 137,00
2 274,00

Materac kieszeniowy dwustronny o odmiennych stopniach twardości to świetna propozycja dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Połączenie sprężyn kieszeniowych z miękkimi piankami, sprawiło, że materac zapewnia zdrowy, spokojny i higieniczny sen przez całą noc. Sprężyny bowiem zostały umieszczone w osobnych przegrodach tak, aby działać wyłącznie pod wpływem nacisku ciała śpiącego. Pianka Oxygen z kolei odpowiada za utrzymanie wysokiego poziomu przewiewności w materacu, przy jednoczesnym perfekcyjnym podpieraniu ciała użytkownika w trakcie odpoczynku. Dodatkowo materac wyposażono w piankę termoelastyczną, która działa pod wpływem temperatury, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do kształtu sylwetki.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Hybrid Oxygen Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość