• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Poduszka TEMPUR ORIGINAL SMARTCOOL- OUTLET

634,00 zł 507,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 507,20 zł

Poduszka profilowana Tempur Original w pokrowcu Smartcool.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Profilowane modele poduszek są świetnymi propozycjami dla osób zmagających się z bólami kręgosłupa. Odpowiednio wyprofilowany kształt modelu oraz zastosowane w nim wysokiej jakości komponenty zapewniają zdrowy i spokojny sen przez całą noc. Poduszka jest wskazana dla użytkowników śpiących na boku lub na plecach. Jej właściwe ułożenie bowiem usprawnia rozluźnianie mięśni szyjnych oraz poprawia krążenie krwi. Całość znajduje się w delikatnej tkaninie Cooltouch.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji w dawnym pokrowcu. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: S (50x31x8/5 CM); M (50x31x10/7 CM)
Poduszka Tempur Original Smartcool
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR