Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac LOTIS JANPOL 160x200 piankowy – OUTLET

4 730,00 zł 3 074,50 zł

Materac piankowy Lotis z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Biox. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LOTIS JANPOL 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Biox 1 3 074,50
4 730,00

Materac Lotis z kolekcji Janpol został stworzony przy wykorzystaniu najwyżej jakości pianek, dzięki którym perfekcyjnie podpiera ciało użytkownika, przy tym tworząc komfortową powierzchnię do snu przez całą noc. W modelu znajdują się aż cztery strefy o zróżnicowanej twardości, dlatego świetne dopasuje się on do wszystkich krzywizn kręgosłupa śpiącego, dbając o ich odprężenie po całym dniu wysiłku. W materacu, zamiast środków chemicznych, zastosowano wyłącznie naturalne olejki, które dodatkowo dbają o zdrowe środowisko we wnętrzu wkładu. Całość umieszczono w miękkim pokrowcu Biox, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy, oryginalne spakowany. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Lotis Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość