Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-2 402,00 zł
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość

Materac TEMPUR CLOUD ELITE 90x200 – OUTLET

7 982,00 zł 5 580,00 zł

Materac Tempur Cloud Elite w pokrowcu QuickRefresh. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPUR CLOUD ELITE 90x200 – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 5 580,00
7 982,00

Wygodny materac Tempur Cloud Elite to świetna propozycja dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Składa się on bowiem z solidnej pianki TEMPUR oraz materiału wspierającego TEMPUR, które wzajemnie na siebie oddziałują, zapewniając zdrowy i spokojny sen. Pianka TEMPUR cechuje się bowiem perfekcyjnym dopasowaniem do ciała użytkownika, przyjemnie je otulając. Materiał wspierający z kolei to otwartokomórkowa struktura, dbająca między innymi o właściwą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca. Model znajduje się w pokrowcu QuickRefresh, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 2402 zł. Model można obejrzeć w salonie Pan Materac w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 37B. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Cloud Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość