• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac JAN JANPOL kieszeniowy – OUTLET

3 231,00 zł 2 261,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 423,25 zł

Materac kieszeniowy Jan z kolekcji Janpol.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kieszeniowy materac Jan z kolekcji Janpol to idealne podłoże do zdrowego, spokojnego i higienicznego snu. Podstawę materaca stanowią solidne sprężyny, umiejscowione według systemu multipocket. Każda ze sprężyn została bowiem ulokowana w osobnej kieszeni, tym samym reagując na nacisk pojedynczo. W modelu znajdują się również elastyczne pianki, odpowiadające za najwyższy poziom komfortu odpoczynku. Pianka termoelastyczna mianowicie działa pod wpływem temperatury ciała, perfekcyjnie się do niego dopasowując. Pianka żelowa z kolei odpowiednio chroni przed nadmierną potliwością czy przegraniem.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Jan Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL