Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
CUREM

Materac .EXE CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

5 779,00 zł 2 311,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 311,60 zł

Materac piankowy .EXE z kolekcji Curem w rozmiarze 80x200 cm. 

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .EXE CUREM 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 2 311,60
5 779,00

Piankowy materac .EXE z kolekcji Curem to perfekcyjne podłoże do spokojnego i zdrowego snu. Składa się on bowiem z kilku rodzajów materiałów, które wspólnie tworzą elastyczną powierzchnię, zapewniając właściwy odpoczynek. Materac został wyposażony w aż 7 stref trwardości, co dodatkowo podnosi poziom jakości codziennego regeneracji organizmu użytkownika. Materac .EXE to gwarancja stabilności, perfekcyjnego dopasowania do wszystkich krzywizn ciała oraz spokojnego snu przez całą noc.
UWAGA! Materac poekspozycyjny, w stanie bardzo dobrym. Pokrowiec może wymagać odświeżenia. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 60%. Materac można obejrzeć w salonie w Mielcu. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac .Exe Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
CUREM