Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
MAGNIFLEX

Materac COMFORT DUAL 10 MAGNIFLEX 90x200 piankowy – OUTLET

4 489,00 zł 2 917,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 917,85 zł

Materac piankowy Comfort Dual 10 z kolekcji Magniflex w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac COMFORT DUAL 10 MAGNIFLEX 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 2 917,85
4 489,00

Piankowy materac Comfort Dual 10 z kolekcji Magniflex to idealna propozycja dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Składa się on bowiem z dwóch jakościowych pianek, perfekcyjnie podpierających całą sylwetkę użytkownika podczas codziennego snu. Pierwsza z nich to termoelastyczna pianka Memoform z funkcją pamięci kształtu. Materiał ten działa wyłącznie pod wpływem temperatury śpiącego, tym samym idealnie wypełnia wszystkie krzywizny kręgosłupa. Druga z kolei to pianka Elioform o właściwościach ortopedycznych. Nadaje ona stabilności całemu wkładowi materaca, zapewniając spokojny odpoczynek.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Comfort Dual 10 Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
MAGNIFLEX