Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac MELODY HILDING 80x200 lateksowy – OUTLET

1 829,00 zł 1 280,30 zł

Materac lateksowy Melody z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MELODY HILDING 80x200 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Italiano 1 1 280,30
1 829,00

Materac Melody jest innowacyjnym modelem z kolekcji producenta Hilding. Produkt charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami ograniczającymi rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Wkład materaca składa się z bloku lateksowego o grubości 18 cm. Komfortowy materiał oferuje odpowiednie, zdrowe podparcie całości sylwetki podczas codziennego wypoczynku. Specjalne otwory we wnętrzu materaca zapewniają mu doskonałą przewiewność, co dodatkowo poprawia higienę snu. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Italiano, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, rozrolowany, w zastępczej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Melody Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż