Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
SEMBELLA
Nowość

Materac GELTEX QUANTUM SUN SEMBELLA 90x200 piankowy – OUTLET

1 748,00 zł 1 136,20 zł

Materac piankowy Geltex Quantum Sun w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GELTEX QUANTUM SUN SEMBELLA 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 136,20
1 748,00

Wygodny materac Geltex Quantum Sun z kolekcji Sembella to perfekcyjne podłoże do zdrowego i spokojnego snu. Model został skonstruowany z jednego bloku pianki hybrydowej Geltex, która świetnie podpiera kręgosłup użytkownika na całej długości. Materiał ten dodatkowo cechuje się dobrą przepuszczalnością powietrza, czym zapewnia nieustanne utrzymywanie odpowiedniej temperatury materaca podczas odpoczynku. Pianka jest odporna na długotrwałe odkształcenia, dlatego model posłuży w dobrym stanie przez wiele lat.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Geltex Quantum Sun Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA
Nowość