• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac RYTM PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

5 179,00 zł 3 107,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 107,40 zł

Materac kieszeniowy Rytm z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wysokiej jakości materac Rytm to niezwykle komfortowa propozycja z kolekcji Pan Materac. System sprężyn kieszeniowych oraz innowacyjne pianki, wykorzystane w produkcie, są gwarancją zdrowego i spokojnego snu każdej nocy. Trwałe sprężyny podpierają sylwetkę w optymalny sposób, natomiast komfortowe pianki - wysokoelastyczna i lateksowa - oferują uczucie przyjemnego otulenia. Równomierne ułożenie ciała w trakcie wypoczynku jest zapewnione dzięki 7 strefom twardości. Atrakcyjny dodatek stanowi również specjalna, chłodząca pianka Flofom, zapobiegająca przegrzaniu organizmu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%.
 Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac Rytm Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC