• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

5 074,00 zł 3 298,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 298,10 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Gel to komfortowa propozycja z kolekcji Pan Materac. Wkład materaca stanowią trwałe, jakościowe sprężyny kieszeniowe, działające niezależnie od siebie. Sprężyny zostały dodatkowo obłożone warstwą elastycznego lateksu oraz innowacyjną pianką Eliocell. Lateks zapewnia higieniczne warunki podczas wypoczynku, natomiast miękka pianka oferuje najwyższy poziom komfortu. Dzięki dobrej przewiewności materiałów, we wnętrzu materaca nie gromadzą się szkodliwe alergeny.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC