Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac ANTIBACTERIAL MATERASSO 80x200 piankowy - OUTLET

1 479,00 zł 591,60 zł
Materac piankowy Antibacterial z kolekcji Materasso w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ANTIBACTERIAL MATERASSO 80x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 80x200 1 591,60
1 479,00

Nowoczesny materac Antibacterial z kolekcji Materasso stanowi doskonały wybór dla osób zmagających się na co dzień z alergiami. Wkład materaca składa się z pianki wysokoleastycznej, obłożonej dodatkowo z obu stron innowacyjną pianką Antibacterial. Materiały charakteryzują się wysokim poziomem higieny, przez co zapobiegają rozwojowi oraz gromadzeniu się szkodliwych drobnoustrojów i alergenów. Połączenie miękkich pianek jest gwarancją doskonałego dopasowania do sylwetki użytkownika podczas codziennego wypoczynku. Materac jest dostępny w pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, poza niewielkim ubytkiem z boku. Model rozrolowany, w opakowaniu zastępczym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 60%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Antibacterial Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO