Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac EREBU JANPOL 140x190 kieszeniowy – OUTLET

2 009,00 zł 1 707,65 zł

Materac kieszeniowy Erebu Janpol w zdejmowanym pokrowcu Silver Protect. Materac w rozmiarze: 140x190 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac EREBU JANPOL 140x190 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x190, Pokrowiec: Silver Protect 1 1 707,65
2 009,00

Materac Erebu z kolekcji Janpol doskonale sprawdzi się w przypadku osób o większej masie ciała, którym zaleca się nieco twardsze podłoże do wypoczynku. Wkład modelu stanowią solidne sprężyny kieszeniowe, obłożone 2-centymetrowymi płytami z kokosa oraz przekładkami filcowymi. Umieszczone w osobnych kieszeniach sprężyny są odpowiednio wyciszone, a także nie zakłócają swojej pracy. Naturalna mata kokosowa nadaje powierzchni twardości, a dzięki swojej przewiewności, skutecznie pochłania wilgoć z otoczenia. Warstwa filcu skutecznie chroni przed namnażaniem się szkodliwych drobnoustrojów. Produkt znajduje się w miękkim pokrowcu Silver Protect, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Erebu Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość