Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-45%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POLA JANPOL 90x200 piankowy – OUTLET

2 072,00 zł 1 139,60 zł

Materac piankowy Pola Janpol w pokrowcu Dzianina. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POLA JANPOL 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 139,60
2 072,00

Materac Pola to propozycja z kolekcji producenta Janpol. Wkład materaca składa się z jakościowych pianek, których połączenie gwarantuje najwyższy komfort codziennego wypoczynku. Innowacyjne pianki zapewniają solidne podparcie całości sylwetki oraz skutecznie redukują drgania wynikające z poruszania się w trakcie snu. Powierzchnia modelu jest również wyposażona w siedem stref twardości, przyczyniających się do redukcji nacisków oraz poprawy krążenia krwi. Wykorzystane w materacu materiały charakteryzują się przewiewnością, co dodatkowo poprawia poziom higieny snu. Materac jest dostępny w pokrowcu Dzianina.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, rozrolowany, w opakowaniu zastępczym. Widoczna jedna plama na pokrowcu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 45%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21,5 CM
Materac Pola Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL