Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30% Materac Viscostar Materasso
  • Materac Viscostar Materasso
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość

Materac VISCOSTAR MATERASSO 90x200 piankowy – OUTLET

1 794,00 zł 1 255,80 zł
Materac piankowy Viscostar z kolekcji Materasso w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac VISCOSTAR MATERASSO 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 255,80
1 794,00

Materac Viscostar to nowoczesna propozycja z kolekcji producenta Materasso. Wkład modelu składa się z kilku jakościowych pianek, tworzących razem higieniczne podłoże do komfortowego wypoczynku na co dzień. 7 stref twardości, w które wyposażono powierzchnię materaca, pozwala na doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pianka termoelastyczna Soft Touch reaguje na temperaturę ciała i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, natomiast jakościowa pianka Eliocell Soft odpowiada za elastyczność i sprężystość produktu. Całości dopełnia solidna pianka Eliocell Hard odpowiadająca za solidne podparcie w trakcie snu.
UWAGA! Materac nowy, w rolce, w oryginalnym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscostar Materasso


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość