Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-55% Materac Viscostar Materasso
  • Materac Viscostar Materasso
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac VISCOSTAR MATERASSO 70x200 piankowy – OUTLET

1 794,00 zł 807,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 807,30 zł

Materac piankowy Viscostar z kolekcji Materasso w rozmiarze: 70x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac VISCOSTAR MATERASSO 70x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 70x200 1 807,30
1 794,00

Nowoczesny materac Viscostar z kolekcji Materasso to produkt zapewniający komfortowe i higieniczne podłoże do codziennego wypoczynku. Wkład materaca składa się z kilku innowacyjnych pianek, które w połączeniu przekładają się najwyższy poziom komfortu podczas snu. Podłoże jest wyposażone w 7 stref twardości, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Pianka Soft Touch, pod wpływem temperatury ciała, zmienia swój kształt oraz delikatnie otula sylwetkę. Warstwa pianki Eliocell Soft odpowiada natomiast za elastyczność i sprężystość materaca. Całości dopełnia pianka Eliocell Hard o specjalnych nacięciach, zapewniająca optymalne i solidne podparcie kręgosłupa.
UWAGA! Materac nowy, w rolce, w oryginalnym opakowaniu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 55%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscostar Materasso


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
MATERASSO