• Wyprzedaż!
Nakładka MOLTONOWA JANPOL
  • Nakładka MOLTONOWA JANPOL
Wyprzedaż
JANPOL

Nakładka MOLTONOWA JANPOL 180x220 – OUTLET

249,00 zł 154,38 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 161,85 zł

Nakładka Moltonowa z kolekcji Janpol. Nakładka w rozmiarze: 180x220 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nakładka Moltonowa z kolekcji Janpol może zostać z powodzeniem zastosowana w celu zabezpieczenia materaca przed zanieczyszczeniami i zabrudzeniami spowodowanymi codziennym użytkowaniem. Produkt cechuje się trwałością i wodoodpornością, a także dobrą przepuszczalnością powietrza. Nakładka została wykonana z przyjaznej dla skóry 100% bawełny połączonej z membranową przekładką z poliuretanu. Elastyczne gumki, w które wyposażono produkt, ułatwiają nakładanie i zdejmowanie go z materaca.
UWAGA! Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu. Na nakładkę nałożony został rabat w wysokości 38%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY NAKŁADKI: 180x220 CM
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL