Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 80x180 nawierzchniowy – OUTLET

625,00 zł 531,25 zł
Materac nawierzchniowy Posłaniowy Latex z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 80x180 cm.
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 80x180 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 80x180, Pokrowiec: Smart 1 531,25
625,00

Nowoczesny materac Posłaniowy Latex z kolekcji Janpol doskonale sprawdzi się jako podłoże do snu w namiocie lub przyczepie kempingowej. Produkt może być również wykorzystany jako warstwa dodatkowa w przypadku obecnego materaca sypialnianego. Model jest wypełniony wkładem z trwałego lateksu o działaniu bakteriobójczym, co dodatkowo poprawia higienę snu. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Smart, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Na materac nałożony został rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Latex Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość