Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac MODULIA SPACE SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET

2 223,00 zł 1 556,10 zł

Materac piankowy Modulia Space z kolekcji Sembella w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MODULIA SPACE SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 1 556,10
2 223,00

Piankowy materac Modulia Space to świetne podłoże do codziennego snu oraz odpoczynku. Został on bowiem wyposażony w 7 stref twardości, dzięki którym perfekcyjnie podpiera ciało użytkownika na całej długości. Materac wykonano z bloku wygodnej pianki BULTEX®, ponacinanej w odpowiedni sposób, aby zapewnić nieustanną cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Model Modulia Balance to idealne miejsce do snu dla alergików, ponieważ wszystkie zastosowane tworzywa są bezpieczne dla osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany, spakowany na płasko. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Modulia Space Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA