Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac NATUR BIOGREEN MATERASSO 80x200 piankowy – OUTLET

1 803,00 zł 901,50 zł

Materac piankowy Natur Biogreen H3 z kolekcji Materasso w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NATUR BIOGREEN MATERASSO 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Twardość: H3 1 901,50
1 803,00

Materac Natur Biogreen to idealna propozycja dla osób ceniących naturalne rozwiązania. Materac w całości tworzy naturalna pianka Biogreen, której budowa opiera się na bazie olejku rycynowego. Materiał charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez długie lata. Pianka wyróżnia się również świetną przepuszczalnością powietrza, która zapewnia odpowiedni poziom wentylacji we wnętrzu materaca. Materac dostępny w pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w zastępczej folii, rozrolowany. Na materac nałożony został rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Natur Biogreen Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO