Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

6 470,00 zł 4 205,50 zł
Materac piankowy Medical X-Static z kolekcji Mollyflex w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Medical X-Static Mollyflex to unikalne połączenie najlepszych materiałów, które zagwarantowało temu modelowi właściwości zdrowotne. Sprężysta pianka NewLattex, uformowana techniką wycinania konturowego, jest wyjątkowo przewiewna, dzięki czemu zapobiega zaleganiu kurzu i roztoczy wewnątrz materaca. Tworzywo Memory HD z kolei to innowacyjna pianka termoelastyczna, która zachowuje pamięć kształtu i gwarantuje optymalne dopasowanie wkładu do sylwetki osoby leżącej na materacu. Komfortowy wkład materaca pozytywnie wpływa na rozluźnienie mięśni, co przekłada się na niezwykle odprężający i zdrowy sen.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie bardzo dobrym, w opakowaniu zastępczym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Medical x-static Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX