Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA 160x200 sprężynowy – OUTLET

5 579,00 zł 3 905,30 zł

Materac sprężynowy Geltex Quantum Moon marki Sembella w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA 160x200 sprężynowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 3 905,30
5 579,00

Materac Geltex Quantum Moon to nowoczesny model sprężynowy z kolekcji producenta Sembella. Wkład produktu składa się z wysokiej jakości trwałych sprężyn kieszeniowych, zapewniających solidne podparcie sylwetki użytkownika, niezależnie od jego pozycji podczas wypoczynku. Sprężyny zostały obłożone innowacyjną pianką Geltex, cechującą się doskonałą przewiewnością i wysokim poziomem komfortu. Produkt jest propozycją dla osób ceniących sobie trwałość, wytrzymałość oraz solidność wykonania.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, rozrolowany, w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Geltex Quantum Moon Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA