Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30% Materac Janpol XL Twin
  • Materac Janpol XL Twin
Wyprzedaż
JANPOL

Materac XL TWIN JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET

3 999,00 zł 2 799,30 zł
Nowy produkt
Materac kieszeniowy XL Twin z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Grey. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac XL TWIN JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Grey 1 2 799,30
3 999,00

Materac XL Twin to nowoczesny i komfortowy produkt z kolekcji producenta Janpol. Materac wyróżnia się możliwością zdjęcia warstwy wierzchniej, w celu zwiększenia twardości powierzchni spania. Wkład produktu składa się z solidnych sprężyn kieszeniowych, umieszczonych w osobnych materiałowych woreczkach. Dzięki obłożeniu sprężystą pianką wysokoelastyczną oraz miękką pianką termoelastyczną, materac zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki oraz optymalne podparcie ciała podczas codziennego wypoczynku. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Grey, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Widoczna jedna dziurka. Model w opakowaniu zastępczym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac XL Twin Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL