Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-50%
Wyprzedaż
CUREM
Nowość

Materac .REG CUREM 90x200 piankowy – OUTLET

6 279,00 zł 3 139,50 zł

Innowacyjny materac .Reg marki Curem dostępny w pokrowcu. Materac w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .REG CUREM 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 3 139,50
6 279,00

Nowoczesny materac .Reg z kolekcji Curem to jakościowy produkt, gwarantujący najwyższy poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku. Jest to model o średniej twardości, wyposażony w kilka zróżnicowanych stref, co przekłada się na idealne podparcie sylwetki użytkownika. Wkład produktu stanowi hybrydowa pianka Fusion o świetnych właściwościach wentylacyjnych. Dzięki wykorzystaniu w materacu specjalnej technologii Supportive Air Technology zapewnia on w trakcie snu uczucie delikatnego otulenia.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, w opakowaniu zastępczym. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Reg Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
CUREM
Nowość