Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-10%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac XL TWIN JANPOL 160x200 kieszeniowy - OUTLET

4 949,00 zł 4 454,10 zł

Materac kieszeniowy XL Twin z kolekcji Janpol w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac XL TWIN JANPOL 160x200 kieszeniowy - OUTLET Rozmiar: 160x200 1 4 454,10
4 949,00

Kieszeniowy materac XL Twin Janpol został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jego sprężynowy wkład w połączeniu z jakościowymi piankami, tworzy idealne podłoże do codziennego snu i odpoczynku. Sprężyny kieszeniowe zostały rozmieszczone w taki sposób, aby podpierać każdą krzywiznę kręgosłupa. Elastyczne pianki z kolei perfekcyjnie dopasowują się do sylwetki śpiącego, tworząc wrażenie przyjemnego otulenia. Dzięki zastosowaniu solidnych komponentów, decyzja o zakupie modelu XL Twin to inwestycja na lata.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Model można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na materac nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac XL Twin Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL