Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
MAGNIFLEX

Materac COMFORT DUAL 9 FIRM MAGNIFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

7 680,00 zł 6 144,00 zł

Materac piankowy Comfort Dual 9 Firm z kolekcji Magniflex w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac COMFORT DUAL 9 FIRM MAGNIFLEX 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 6 144,00
7 680,00

Dwustronny materac Comfort Dual 9 Firm z kolekcji Materasso to perfekcyjne podłoże do snu nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Składa się on bowiem z dwóch rodzajów solidnych pianek, perfekcyjnie podpierających ciało śpiącego na całej długości. Pianka Elioform to sztywny materiał o właściwościach wentylacyjnych, zapewniający właściwą cyrkulację powietrza w materacu. Pianka Memoform z kolei to podłoże termoplastyczne, zmieniające swoje ułożenie zgodnie z naciskiem ciała użytkownika. Pianka świetnie dopasowuje się do sylwetki śpiącego, zapewniając przyjemne wrażenie otulenia.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Comfort Dual 9 Firm Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MAGNIFLEX