• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac HERMES JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

485,00 zł 349,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 363,75 zł

Materac piankowy Hermes z kolekcji Janpol w pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Hermes Janpol został w całości wykonany z jakościowej pianki Energy Foam o gęstości 25 kg/m3. Materiał ten charakteryzuje się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu we wnętrzu materaca nie gromadzą się roztocza i kurz. Jest on także bezpieczny dla alergików. W wyniku zwiększonej elastyczności, powierzchnia materaca dostosowuje się do sylwetki użytkownika oraz doskonale podpiera kręgosłup. W modelu Hermes obie strony nadają się do użytkowania. Producent dodatkowo zaleca regularne obracanie materaca w celu zwiększenia żywotności produktu. Materac jest dostępny w pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 28%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 12 CM
Materac Hermes Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL