Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac POLA JANPOL 160x200 piankowy – OUTLET

3 498,00 zł 2 448,60 zł

Materac piankowy Pola Janpol w pokrowcu Dzianina. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POLA JANPOL 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 448,60
3 498,00

Materac Pola to nowoczesny model z kolekcji Janpol. Wkład produktu stanowi połączenie jakościowych pianek wysokoelastycznych, przekładające się na najwyższy poziom wygody podczas wypoczynku na co dzień. Dzięki wyposażeniu w siedem stref twardości, powierzchnia materaca wykazuje właściwości poprawiające krążenie krwi oraz redukujące napięcie mięśni. Komfortowy materac zapewnia również stabilne podparcie sylwetki w trakcie snu. Wykorzystane materiały są wysoce przewiewne, co dodatkowo poprawia higienę codziennego wypoczynku. Znaczna redukcja drgań materaca podczas poruszania się sprawia, że stanowi on doskonały wybór do sypialni małżeńskiej. Materac jest dostępny w pokrowcu Dzianina.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Widoczna jedna dziura w pokrowcu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21,5 CM
Materac Pola Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość