Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35% Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy
  • Materac .ZIP CUREM kieszeniowo-piankowy
Wyprzedaż
CUREM

Materac .ZIP CUREM 160x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

6 459,00 zł 4 198,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 198,35 zł

Materac kieszeniowo-piankowy .ZIP z kolekcji Curem w rozmiarze: 160x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac .ZIP CUREM 160x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 4 198,35
6 459,00

Wkład kieszeniowo-piankowego modelu .ZIP z kolekcji Curem składa się z połączenia systemu sprężyn multipocket oraz niezwykle komfortowych, innowacyjnych pianek Serene i Fusion. Solidny zestaw sprężyn zapewnia optymalne oraz stabilne podparcie całej sylwetki użytkownika, natomiast miękkie pianki minimalizują nacisk, dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała. Model .ZIP wyróżnia się specjalnymi otworami w bokach produktu, mającymi na celu poprawienie właściwości termoregulacyjnych.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac .zip Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
CUREM