• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac FANDANGO HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

939,00 zł 704,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 704,25 zł

Materac kieszeniowy Fandango Hilding. Materac w rozmiarze 90x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Fandango Hilding jest idealny dla osób o większej wadze oraz tych, którzy lubią spać na nieco twardszej powierzchni. Wnętrze materaca składa się z siedmiu stref sprężyn kieszeniowych oraz warstwy komfortowej pianki Flexifoam. Dodatkowo materac został wzbogacony jednostronną warstwą kokosu i filcu, które dodają mu dodatkowej twardości. Dzięki solidnym sprężynom, materac zapewnia wysoką elastyczność punktową, co gwarantuje optymalne i stabilne podparcie dla użytkownika. Produkt może być używany z obu stron, co znacznie wydłuża jego trwałość. Materac został umieszczony w pokrowcu Medi-cover, który można prać w temperaturze do 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczą folię. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Fandango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING
Rehabilitacyjny