Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
SEMBELLA
Nowość

Materac SMART ENDURO SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET

1 691,00 zł 1 183,70 zł

Materac piankowy Smart Enduro z kolekcji Sembella. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SMART ENDURO SEMBELLA 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 1 183,70
1 691,00

Materac Smart Enduro powstał z połączenia pianki poliuretanowej oraz maty kokosowej. Oba te materiały wzajemnie na siebie oddziałują, tworząc komfortowe podłoże do codziennego snu i odpoczynku. W modelu Smart Enduro znajdują się aż 7 stref twardości, które zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa na całej długości. Warstwa z kokosu z kolei dba o właściwą wentylację wnętrza materaca, dlatego zapobiega powstawaniu pleśni, kurzu oraz roztoczy.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Widoczne lekkie zabrudzenia. Materac można obejrzeć w salonie w Warszawie, przy ul. Malborskiej 45. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Smart Enduro Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA
Nowość