• Wyprzedaż!
Outlet
MOLLYFLEX

Materac MORENO MOLLYFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

5 330,00 zł 3 464,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 464,50 zł

Materac piankowy Moreno z kolekcji Mollyflex w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wkład materaca Moreno z kolekcji Mollyflex stanowi niezwykle komfortowe połączenie pianek Polilattex oraz Viscofoam Pneumatic. Wysokoelastyczna pianka Polilattex odpowiada za sztywność, a także stabilność przestrzeni do spania, przekładając się na solidne podparcie całości sylwetki. Zadaniem warstwy z pianki Viscofoam Pneumatic jest natomiast znaczna redukcja nacisków i naprężeń występujących podczas snu, co usprawnia krążenie krwi i ułatwia rozluźnienie mięśni. Przemyślana kombinacja pianek, o różnym stopniu twardości, jest gwarancją zdrowego oraz spokojnego odpoczynku na co dzień.
UWAGA! 
Materac po ekspozycji. Materac w stanie bardzo dobrym, widoczne niewielkie zabrudzenia pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Możliwy odbiór osobisty w salonie Pan Materac w Częstochowie, przy ul. Drogowców 21, II piętro. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Moreno Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MOLLYFLEX