Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac MORENO MOLLYFLEX 160x200 piankowy – OUTLET

5 060,00 zł 3 542,00 zł
Materac piankowy Moreno z kolekcji Mollyflex w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MORENO MOLLYFLEX 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 3 542,00
5 060,00

Wkład materaca Moreno z kolekcji Mollyflex stanowi niezwykle komfortowe połączenie pianek Polilattex oraz Viscofoam Pneumatic. Wysokoelastyczna pianka Polilattex odpowiada za sztywność, a także stabilność przestrzeni do spania, przekładając się na solidne podparcie całości sylwetki. Zadaniem warstwy pianki Viscofoam Pneumatic jest natomiast znaczna redukcja nacisków i naprężeń występujących podczas snu, co usprawnia krążenie krwi i ułatwia rozluźnienie mięśni. Przemyślana kombinacja pianek o różnym stopniu twardości jest gwarancją zdrowego i spokojnego wypoczynku na co dzień.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Moreno Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX