Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac FLOKS SEMBELLA 160x200 hybrydowy – OUTLET

4 151,00 zł 2 698,15 zł

Materac hybrydowy Floks Sembella w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowce Sembella:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLOKS SEMBELLA 160x200 hybrydowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowce Sembella: Tencel 1 2 698,15
4 151,00

Wygodny materac z hybrydowym wkładem to perfekcyjny model dla osób preferujących nieco twardsze podłoże do snu. Podstawę materaca stanowią solidne sprężyny kieszeniowe, które zapewniają właściwe wypełnienie i w następstwie podparcie wszystkich krzywizn kręgosłupa. W materacu znajduje się również warstwa z lateksowej pianki, dbającej o perfekcyjną cyrkulację powietrza wewnątrz modelu. Dodatkowo pianka redukuje wszelkie naciski oraz wspomaga odpowiednie krążenie krwi. Jest to materiał antybakteryjny, a także antygrzybiczy, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Floks Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA