• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE COMPLET PAN MATERAC 70x200 – OUTLET

389,00 zł 272,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 272,30 zł

Drewniany stelaż z 42 brzozowymi listwami. Stelaż dostępny w rozmiarze: 70x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Składający się z aż 42 brzozowych listew solidny stelaż to idealne rozwiązanie do ułożenia nawet cięższych materacy. Listwy zostały przymocowane do belek za pomocą odpornych na pęknięcia uchwytów typu flex. W stelażu zastosowano możliwość regulacji 6 listew w części lędźwiowej, aby maksymalnie zwiększyć poziom komfortu podczas codziennego odpoczynku. Wysokość stelaża wynosi 6 cm.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 70x200 CM
Stelaż Surface Complet Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC