Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac MARINO JANPOL 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET

3 434,00 zł 2 060,40 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Marino z kolekcji Janpol w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MARINO JANPOL 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 060,40
3 434,00

Kieszeniowo-piankowy materac Marino Janpol to idealne podłoże do snu zarówno dla par, jak i singli. Został on bowiem stworzony na podstawie systemu sprężyn kieszeniowych Multipocket, które umieszczono w osobnych przegrodach. Dzięki temu nacisk po jednej ze stron materaca nie oddziałowuje na jego drugą stronę. Dodatkowo sprężyny, wzbogacone o jakościowe pianki, świetnie wypełniają oraz podpierają sylwetkę śpiącego na całej długości, tym samym zapewniając wygodny i spokojny odpoczynek. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Marino Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL