Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-25%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac CONGA HILDING 160x200 piankowy – OUTLET

3 359,00 zł 2 519,25 zł

Materac piankowy Conga Hilding w pokrowcu. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CONGA HILDING 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 519,25
3 359,00

Piankowy materac o właściwościach chłodzących perfekcyjnie sprawdzi się jako codzienne miejsce do snu i opoczynku. Dzięki nieustannemu utrzymywaniu właściwej temperatury, materac idealnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Dodatkowo jest to model dwustronny, dlatego z łatwością do użytkowania można wybrać tę bardziej odpowiadającą twardość. Materac został dodatkowo wyposażony w piankę Visco, która nie tylko nabiera kształtów pod wpływem temperatury ciała użytkownika, ale i świetnie się do niego dopasowuje. Wklad umieszczono w jakościowym pokrowcu, zwiększającym komfort odpoczynku.
UWAGA! Materac nowy, oryginalnie zapakowany. Widoczne małe przebarwienie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24,5 CM
Materac Conga Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość