Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac CONGA HILDING 160x200 piankowy – OUTLET

3 359,00 zł 2 687,20 zł

Materac piankowy Conga Hilding w zdejmowanym pokrowcu Cashmere. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac CONGA HILDING 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Cashmere 1 2 687,20
3 359,00

Dwustronny materac Conga z kolekcji Hilding to świetna powierzchnia do zdrowego i spokojnego snu. Został on zbudowany z kilku rodzajów pianek, dzięki którym perfekcyjnine podpiera wszystkie krzywizny śpiącego, tym samym dbając o ich właściwe podparcie przez całą noc. Po jednej ze stron materaca zastosowano piankę Velvet Touch, która zapbiega powstawaniu kurzu, roztoczy oraz bakterii. Druga strona z kolei to wysokoelastyczna pianka HR. Jest ona odporna na odkształcenia, dlatego znacznie przedłuża żywotność materaca. W modelu znajduje się także pianka o właściwościach chłodzących - Flofom. Całość umieszczono w jakościowym pokrowcu Cashmere, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w oryginalnym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24,5 CM
Materac Conga Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość