Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-33%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac TENOR HILDING 180x200 nawierzchniowy - OUTLET

1 069,00 zł 716,23 zł

Materac nawierzchniowy Tenor z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TENOR HILDING 180x200 nawierzchniowy - OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Tencel 1 716,23
1 069,00

Wygodny materac nawierzchniowy Tenor z kolekcji Hilding to idealne rozwiązanie dla osób szukających odświeżenia codziennie użytkowanej powierzchni do snu. Dzięki zastosowaniu pianki o właściwościach chłodzących, materac nie tylko zapewnia najwyższy poziom komfortu odpoczynku, ale i jego odpowiednią temperaturę przez całą noc. Materac posiada właściwości antyalergiczne, dlatego nie pozostają w nim bakterie oraz kurz. Pianka dba także o właściwą cyrkulację powietrza, co znacznie zwiększa eliminację pleśni czy roztoczy. Model umieszczono w antyalergicznym pokrowcu, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Widoczne lekkie przebarwienie na lamówce oraz w jej okolicy. Na materac został nałożony rabat w wysokości 33%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7 CM
Materac Tenor Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż