Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week
Nowość

Materac TENOR HILDING 80x200 nawierzchniowy - OUTLET

529,00 zł 476,00 zł

Materac nawierzchniowy Tenor w pokrowcu. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TENOR HILDING 80x200 nawierzchniowy - OUTLET Rozmiar: 80x200 1 476,00
529,00

Wygodny materac nawierzchniowy Tenor z kolekcji Hilding to idealne rozwiązanie dla osób szukających odświeżenia codziennie użytkowanej powierzchni do snu. Dzięki zastosowaniu pianki o właściwościach chłodzących, materac nie tylko zapewnia najwyższy poziom komfortu odpoczynku, ale i jego odpowiednią temperaturę przez całą noc. Materac posiada właściwości antyalergiczne, dlatego nie pozostają w nim bakterie oraz kurz. Pianka dba także o właściwą cyrkulację powietrza, co znacznie zwiększa eliminację pleśni czy roztoczy.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Produkt można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7 CM
Materac Tenor Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week
Nowość