Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week
Nowość

Materac TENOR HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET

848,00 zł 594,00 zł

Materac nawierzchniowy Tenor Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Wymiary: 160x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TENOR HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel 1 594,00
849,00

Nawierzchniowy materac Tenor z kolekcji Hilding to idealne rozwiązanie dla osób chcących odświeżyć swoje miejsce do snu, często nadszarpnięte czasem. Materace nawierzchniowe perfekcyjnie sprawdzą się również w przypadku zmiany twardości pierwotnego podłoża do relaksu. W modelu Tenor zastosowano chłodzącą piankę Flofom, która dodatkowo dba o odpowiednią temperaturę podczas odpoczynku, tym samym zapewniając najwyższy poziom regeneracji organizmu. Materac znajduje się w zdejmowanym Tencel, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, po rozrolowaniu. Stan idealny. Opakowanie zastępcze. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7 CM
Materac Tenor Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week
Nowość